Dovoluji vám si zaregistrovat postavy z knížky, nemusíte se řídit podle vztahů z knížky. Ovšem pokud tu už jedna Kaitlyn je, logicky nepřijmu druhou.

Volné postavy z knížky: Rob Kessler, Gabriel Wolfe, Anna E. Whiteraven

 

1. Jméno postavy: 

2. Věk postavy: 

3. Vaše schopnost: (schopnosti musí být nějak spojené s psychikou, můžou se klidně opakovat, ale snažte se být originální. Máte jenom jednu speciální schopnost!)

4. Popis vzhledu: (Jak vaše postava vypadá, co nejčastěji nosí atd.)

5. Povaha: (Jaká je vaše postava, co jí zajímá, v čem je a není dobrá atd.)

6. Minulost: *nepovinná* (kde vaše postava vyrůstala, co zažívala než se dostala do Institutu..)

7. Foto:

 

Vyplněné registrace pište dolů do komentů nebo je posílejte na mail

Registrace

Registrace

Datum: 04.04.2014 | Vložil: Wendy Jones

1. Jméno postavy: Wendy Jones

2. Věk postavy: 16 let

3. Vaše schopnost: Telekineze (hýbání s věcmi pomocí mysli)

4. Popis vzhledu: Wendy je poměrně malá, mladá a pro některé i krásná slečna. Její výška je okolo 164 cm a váha je optimální k její výšce. Obličej jí lemují po lopatky dlouhé hnědé vlasy, které mají mezi sebou i pár světlejších pramenů. Její oči mají zeleno-žlutý odstín, nos je tak akorát velký a nakonec pod nosem sídlí světle růřové rty. Nejčastěji na ní objevíte obyčejné rifle a buď top nebo tílko a to i v chladným dnech. Její šatník však obsahuje i legíny, mikiny, bundy, svetry, vesty, sukně a kraťase. Její botník je méně obsáhlý než šatník. Najdete v něm kozačky, tenisky, lodičky, obyčejné baleríny, ale i žabky. Ozdoby moc nenosí. Většinou jsou to jenom například náušnice nebo přívěsek.

5. Povaha: Wendy je milá a usměvavá dívka. Mezi její vlastnosti patří ochoda, odvaha, drzost, inteligence a občasné výbuchy vzteku. Je dobrá v hraní na příčnou flétnu a v karate. Nemá ráda hádky, spry a rvačky, ale sem tam taky do nějaké spadne. Vždycky se z toho nějak vyseká. Ani sama neví jak, ale vždycky, když má průšvih se z něho nějak vyvlíkne. Dáke nesnáší, když jí někdo lže a většinou to i pozná. Ne podle nějaké schpnosti, prostě to má v sobě je velmi vnímavá a rozumná. Miluje zábavu, ale snaží se být i trochu mírná. Někomu se může zdát naivní a ona 'tu holku, která je naivní' jen hraje. Jejím jediným problémem je zbrklost a tvrdohlavosr, což se jí často nevyplácí. Většinou si nic nepromýšlí, prostě využívá situace a jak se řiká plán vymýšlí na místě.

7. Foto: https://www.google.com/imgres?imgurl=https://g.denik.cz/7/e1/44-denisa-matejkova-cl_denik-600.jpg&imgrefurl=https://ceskolipsky.denik.cz/zpravy_region/divka-machova-jezera-7-amina-michaela-petra-ester-denisa-tereza-20130502.html&h=450&w=600&tbnid=iLdqn8LFBwIm7M:&zoom=1&q=d%C3%ADvka+16+let&docid=dmLFaM48RA44OM&hl=cs&ei=TKA9U6qKJMjRtQbjj4GABw&tbm=isch

Registrácia

Datum: 08.12.2013 | Vložil: Zoey

Meno: Zoey McDark
Vek: 20
Schopnosť: Ovládanie prírody
Popis: Zoey je vysoké a štíhle dievča, jemne opálenej pokožky. Má hladkú a jemnú tvár s menším nosom a plnými ružovkastými perami. Jej oči sa podobajú krásnej modrej oblohe a tvár jej lemujú hnedé vlasy dlhé pod lopatky ktoré má väčšinou kučeravé. Má dlhé krásne nohy a na dlani ma malú ružovú jazvu ešte z detstva. Väčšinou má svoje vlasy učesané do francúzskeho vrkoča alebo rozpustené. Neprefarbuje sa, no rada si robí melír v rôznych farbách. Najčastejšie nosí šaty.
Povaha: Je aktívna, miluje zábavu a ešte viac zvieratká. Mužom vždy podľahne, no nie na toľko aby urobila nejakú hlúposť. Je priateľská a rada pomáha druhým. Tiež je veľmi láskavá a občas sa stane že je veľmi tichá.
Foto: https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR4NfxZP0jVkwUf5w9uulTb1zQDoZRqyV-exFGP0QIYyfX2RA8Q

Registrace

Datum: 03.10.2013 | Vložil: Taylor

Jméno: Taylor Wooms

Věk: 16 let

Schopnost: Telekineze (může jakoukoliv věc posunout pomocí mysli. Nikdy ne lidi).

Popis vzhledu: Taylor je štíhlá a malá dívka, která měří 160 cm (na svůj věk je hodně malá). Váží okolo 55 kil. Vlasy má dlouhé a hnědé barvy, stejně tak i oči, které jsou hnědé. Většinou má na sobě oblečení tmavé barvy. Náramky, přívěsky ani náušnice nenosí.

Povaha: Taylor kdysi věřila, doslova. Ale po čase na to doplatila. Z usměvavé a společenské dívky se stala tichá a samotářská osoba s kapkou melancholizmu. Může se vám zdát že vám věří ale přitom nevěří. Často jen tak sedí a kouká do neznáma. Společnosti se straní (najdou se jen výjimečné dny, kdy si s někým popovídá). Často má deprese. Na každého neznámého kouká ,,bodavým" pohledem a proto se může zdát jako nepřátelská a namyšlená osoba která se zajímá jenom o sebe. Ráda je někde v klidu a tichu. Taylor naprosto zbožňuje zvířata. Je radši v menší společnosti holek, než kluků. Moc se neusmívá a někdy ji nějaké věci nepřijdou vtipné. Nemá ráda hádky a vždy se to snaží urovnat v klidu.

Minulost: Pokud ji někdo chce vědět, tak ji řekne. Jinak o své minulosti mlčí.

Foto: https://fc02.deviantart.net/fs71/f/2012/236/e/f/d077_by_miobi-d5c7y9y.jpg

Registrace

Datum: 03.10.2013 | Vložil: Redisse Thanathos

1. Jméno postavy: Redisse Thanathos
2. Věk postavy: 16 let
3. Vaše schopnost: Chronokineze (Ovládá faktor času, který můžete buď zpomalovat, nebo naopak zrychlovat či úplně zastavit. Taktéž může čas vrátit do určitého okamžiku a prožít od té chvíle vše znovu.)
4. Popis vzhledu: Redisse je štíhlá ale s nevýraznými ženskými křivkami. Výškou měří pouze 161 cm a mnozí ji nazývají prckem. Má zlatohnědé vlasy po ramena, které lemují její oválný obličej. Oči má tmavé, šedo-zelené a nad nimi se klene tmavé obočí. Přes nos a trochu i přes tváře se jí na sluníčku objevují pihy. Vepředu na krku má pihu, kterou má ve zvyku si mnout, když je nervózní. Taktéž má vždy na krku hnědý pletený kožený řemínek a na levé ruce náramek ve stejném stylu. Nejčastěji nosí zvonové kalhoty, maskáče nebo nějaké plátěné kalhoty. K tomu mívá nějakou tuniku, tílko nebo košili a džínovou bundu, nebo nějakou tmavou mikinu s kapucí.
5. Povaha: Redisse je docela plachá a ze začátku nehovorná. Je nedůvěřivá a to zvlášť k cizím lidem. Způsobila to její špatná minulost, o které nikdy nemluví a to ani kdyby na tom závisel její život. Nikdy sama nezačíná rozhovor a pokud skutečně si není jistá odpovědí tak raději mlčí. Pokud se s ní chce někdo seznámit tak musí rozhovor začít ten kdo se s ní chce poznat. Vždy si dokážete získat alespoň minimum její důvěry tak se Redisse rozpovídá a stane se z ní ukecaná, né-li rovnou otravná dívčina. Je přátelská a zvídavá. Ráda se učí a zkoumá vše co nezná. Není proto divu že sebou vždy nosí nějakou knížku nebo poznámkový blog. Co jí ale dokáže dokonale zkazit náladu je, když najde něco co nezná a nedokáže o tom získat nějaké informace. Nemá ráda přílišnou pozornost a děsí se malých, uzavřených prostorů. Ano, Redisse je klaustrofobička. Nikdy by to ale nepřiznala, a když se do nějakého takového prostoru dostane nepanikaří. Tím by na sebe přilákala nechtěnou pozornost. Místo toho se raději někde v rohu místnosti schoulí na zemi do klubíčka. Tohle dělá kvůli snaze aby získala dojem že je místnost větší než se na první pohled zdá a překonala tak svůj strach do doby, než zjistit jak se odtamtud dostat pryč.
6. Minulost: Nikdy o ní nemluví, protože do toho nikomu nic není. A když už někoho zajímá tak si informace musí najít jinde.
7. Foto: https://fc07.deviantart.net/fs70/i/2013/262/2/5/i_by_emkei_dv-d6mxy1p.jpg

reg

Datum: 01.10.2013 | Vložil: Nia

1. Jméno postavy: Nia Flash

2. Věk postavy:  16

3. Vaše schopnost: Hydrokinéza (ovládanie vody za pomoci. mysle.)

4. Popis vzhledu: Dlhé hnedé vlasy má niekde nad pás a väčšinou ich má rozpustené. Niekdey v cope. Zelené oči jej lemujú docela husté čierne mihalnice. Tmavoružové pery má skoro vždy v úsmeve alebo úškrne. V node má aj piercing. Síce je chudá, za čo vďačí tomu, že beháva, nosieva radšej väčšie tričká alebo tielka. Vysoká je ako všetky decká jej veku. Okolo 172 centimetrov. Vždy na nej uvidíte či už úzke ryfle alebo legíny, všelihaké trička a jedna hlavná vec na hlave má skoro vždy čiapku.

5. Povaha: Nia patrí medzi tie tichšie deti. Síce sa s ľudmi veľmi nerozpráva, ale má veľký talent na kreslenie. Tak aj vlastne vyjadruje čo si myslí a ako sa cíti. 
  Keď sa ale odváži alebo vstane s dobrou náladou, múr sa trochu prebúra a ona zas rozpráva dosť... Až priveľa.. Nikdy ju neuvidíte bez mp3 alebo tabletu. Vždy má so sebou niečo aby sa buď nenudila, či nemusela počúvať otravné a nudné keci ostatných. Medzi jej záľuby patrí beh. Beháva skoro každé ráno, plus miluje plávanie. Veď prečo nue keď tú vodu aj sama ovláda? Inak hrá na klavír, asi jediná vec čo jej naozaj ide. Okrem spevu, ale tým sa nikdy nechváli. Pred ľudmi nespieva. Nikdy....

6. Foto: https://soshitech.files.wordpress.com/2013/01/tumblr_magvbff7ft1rvznabo1_5001.jpg?w=500

 

Registrace

Datum: 30.09.2013 | Vložil: Regína Mars

1. Jméno postavy: Regína Mars
2. Věk postavy: 17
3. Vaše schopnost: Neviditelnost
4. Popis vzhledu: Regína má vysokou, štíhlou postavu a celkem i vyvinutou. Vlasy má dlouhé přibližně pod ramena. Kdysi byla blondýna ale nechala si vlasy přebarvit načerveno. Její pleť je bledá, skoro až bílá. Její oči mají čokoládovou barvu a rty má úzké. Někdy si na ně dá lesk na rty nebo světlou rtěnku, ale nestává se to moc často. Její oblíbená barva je černá, takže ji povětšinou spatříte oblečenou, právě takto. Ráda má ale i hnědou nebo tmavě modrou. Nejčastěji nosí tílka a sukně. Nikdy by jste ji ale neuviděli v růžové či červené. Tyto barvy by nosila, jen kdyby to bylo nezbytně nutné. Jinak ne. Na levé straně nosu má piercing.
5. Povaha: Regína je hodně aktivní dívka. Chvilku nedokáže klidně posedět. Pořád musí něco dělat a úplně nejvíc ze všeho miluje zábavu. Je ráda když jí ostatní říkají pravdu, ať už je jakákoliv a sama dokáže udržet kdejaká tajemství. Jinak je to také milá a přátelská dívka, která pomáhá svým kamarádům. Bohužel někdy dá na první pohled a podle toho si určité lidi zaškatulkuje ve své paměti. Jejím problémem je, že je většinou tvrdohlavá a do všeho jde bez promyšlení. Což jí častokrát dostane do problému. Někdy je až přehnaně důvěřivá.
6. Foto: https://drag0nshadows.deviantart.com/art/Red-Hair-346054668

Přidat nový příspěvek